FAN30/12-HA30101V3-A99-SUNON
12V/0.47A/0.56W/2ŽICE,(30X10),VAPO,5,92m
Šifra:117672
3 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN30/12-HA30101V3-A99-SUNON, 12V/0.47A/0.56W/2ŽICE,(30X10),VAPO,5,92m, VENTILATOR 12V, 30X30X10-VAPO
Manufacturer SUNON
Type of fan DC
Kind of fan axial
Supply voltage 12V DC
Fan dimensions 30x30x10mm
Power consumption 0.56W
Current rating 0.025A
Fan efficiency 5.92m3/h
Noise level 15.1dBA
Kind of Bearing Vapo
Rotational rate/speed 7000 (±20%)rpm
Weight 7.8g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Impeller material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Leads 2 leads
Operating temperature -10...70°C
Cable length 145mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Static pressure 2.54mm H2O
Additional functions Autorestart
Operating voltage 6...13.8V
Wire size 28AWG
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM