FAN120/12-EEC0381B3-A99
12V/0,241A/2,90W/2ŽICE(120X38),IGLIČNI,1
Šifra:124869
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN120/12-EEC0381B3-A99, 12V/0,241A/2,90W/2ŽICE(120X38),IGLIČNI,1, VENTILATOR 12V, 120X120X38-IGLIČNI
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM