FAN120/12-BP1202512L-BISONIC
12V/0,14A/1,68W/2ŽICE(120X25),KUGLIČNI,1
Šifra:107633
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN120/12-BP1202512L-BISONIC, 12V/0,14A/1,68W/2ŽICE(120X25),KUGLIČNI,1, VENTILATOR 12V, 120X120X25-KUGLIČNI
Manufacturer: Bi-Sonic
Product Category: DC Fans
RoHS: [RoHS Compliant By Exemption]
Frame Dimensions - mm: 120 mm x 120 mm x 25 mm
Operating Supply Voltage: 12 VDC
Brand: Bi-Sonic
Airflow: 61.4 CFM
Speed: 2000 RPM
Noise: 38 dBA
Termination Style: Wire Leads
Current Type: DC
Height: 120 mm
Length: 120 mm
Product: DC Fans
Size: 120 mm
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM