FAN80/12-PF80251B1-A99-SUNON
FAN 12VDC (80x80x25) 4.1W KUGLIČNI
Šifra:122594
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN80/12-PF80251B1-A99-SUNON, FAN 12VDC (80x80x25) 4.1W KUGLIČNI, 80X80X25-KUGLIČNI, VENTILATOR 12V
Manufacturer SUNON
Type of fan DC
Kind of fan axial
Supply voltage 12V DC
Fan dimensions 80x80x25mm
Power consumption 4.1W
Current rating 0.341A
Fan efficiency 102m3/h
Noise level 47.5dBA
Kind of Bearing ball bearing
Rotational rate/speed 4800 (±10%)rpm
Weight 91g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Impeller material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class E
Leads 2 leads
Operating temperature -10...70°C
Cable length 300mm
Static pressure 10.4mm H2O
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Additional functions Autorestart
Operating voltage 10.8...13.8V
Wire size 24AWG
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM