FAN80/12-PF80251B1-S99-SUNON
4 ŽICE12V 0.341A/4.1W(80X25),KUGLIČNI,10
Šifra:116753
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN80/12-PF80251B1-S99-SUNON, 4 ŽICE12V 0.341A/4.1W(80X25),KUGLIČNI,10, 80X80X25-KUGLIČNI, 4 ŽICE VENTILATOR
Dimensions: 80x80x25mm
Rated voltage: 12V
Rated speed: 4800 RPM ± 10% at rated voltage
Acoustic noise: 47.5 dB
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM