TRIMPOT-C6.5-30PF-SMD
PROMJENJ. KOND. 6.5pF-30pF SMD 100VDC
Šifra:114785
0 - pošalji upit Pošalji upit
TRIMPOT-C6.5-30PF-SMD, PROMJENJ. KOND. 6.5pF-30pF SMD 100VDC, TRIMERI, PROMJENJIVI KOND.
Manufacturer MURATA
Type of trimmer ceramic
Capacity range 6.5p...30pF
Mounting SMD
Colour green
Operating voltage 100V DC
Operating temperature -25...85°C
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.2 g
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM