IPMKH 50K-PIHER(SPAIN)
TRIMER 50K HORIZONTALNI 10mm
Šifra:8577
21 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
IPMKH 50K-PIHER(SPAIN), TRIMER 50K HORIZONTALNI 10mm, TRIMERI, HORIZONTALNI 10mm
Manufacturer PIHER
Type of potentiometer mounting
Kind of potentiometer horizontal, single turn
Resistance  50kΩ
Power 150mW
Tolerance ±20%
Characteristics linear
Potentiometer series PT10LV
Potentiometer standard 10mm
Mechanical rotation angle 235 ±5°
Torque 0,4...2Ncm
Max. operating voltage 200V
Operating temperature -25...70°C
Mounting THT
Terminal pitch 5x10mm
Track material carbon
Electrical rotation angle 220 ±20°
Body dimensions Ø10.3x4.5mm
Potentiometer features rectangle hole suitable for screwdriver
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM