OKY3065-10-OKYSTAR
SENZOR TEMPERATURE I VLAGE
Šifra:124514
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
OKY3065-10-OKYSTAR, SENZOR TEMPERATURE I VLAGE, SENZOR, SENZOR VLAGE
Manufacturer OKYSTAR
Type of module temperature and humidity controller
Temperature measuring range -20...60°C
Humidity measuring range 0...100% RH
Sensors features LED display
Temperature measurement resolution 0.1°C
Switched voltage max. 30V DC, max. 250V AC
Contact current max. 10A
Supply voltage 12V DC
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM