VITROPLAST-H5SR160-LINIJE-RADE
RIJEĐI RASTER
Šifra:109558
13 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
VITROPLAST-H5SR160-LINIJE-RADE, RIJEĐI RASTER, SAMOGRADNJA, EKSPERIMENTALNE PLOČ
Manufacturer: RADEMACHER
Type of board: universal
Board variant: prototyping, single sided
Materialhard: paper
Width: 0.1m
Length: 160mm
Copper plating thickness: 35µm
Kind of board clad: copper
Soldering pads pitch: 5.08mm
Number of rows: 20
Thickness: 1.6mm
Plate mounting hole diameter: 1mm
Gross weight: 32.15 g
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM