VITROPLAST-H25PS160-TOČK/LIN-R
TOČKE/LINIJE-3TOČKE1LIN.(160X100)-GERMAN
Šifra:109556
5 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
Type of board universal
Board variant prototyping, single sided
Material paper
Laminate thickness 1.5mm
Width 100mm
Length 160mm
Copper plating thickness 35µm
Hole diameter 1mm
Kind of board clad copper
Soldering pads pitch 2.54mm
Prototyping boards features 3-hole pads
Number of rows 39
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM