REL-G2R-2-24DC-OMRON
RELAY MINI DPDT 24VDC 2x8A/250VAC
Šifra:117717
4 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
REL-G2R-2-24DC-OMRON, RELAY MINI DPDT 24VDC 2x8A/250VAC, 24VDC 2KONT.(DPDT), RELAY MINI
Manufacturer: OMRON
Relay type: electromagnetic
Contacts configuration: DPDT
Rated coil voltage: 24V DC
AC contacts rating: 5 A / 250 VAC
DC contacts rating:  5 A / 30 VDC
Contact current max.: 5A
Switched voltage max: 380V AC, max 125V DC
Relay variant: miniature
Mounting: PCB
Coil resistance: 1.1kΩ
Operate time: 15ms
Body dimensions: 29 x 13 x 25.5mm
Release time: 5ms
Operating temperature: -40...70°C
Relay series: G2R
Contact resistance: 50mΩ
Terminal pitch: 5mm
Coil current: 21.8mA
Enclosure description: standard seal
Leads: for PCB
Associated items: PODST-3
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM