CABLE-LIYCY10X0.14
Šifra:119591
15 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
CABLE-LIYCY10X0.14, , , OSTALO
Manufacturer LAPP KABEL
Type of wire data transmission
Core structure stranded
Kind of core  Cu, tinned
Number of cores 10
Core section  0.14mm2
Kind of wire  UNITRONIC® LiYCY
Core marking coloured
Shield structure tinned copper braid
Outer insulation material  PVC
Insulation colour grey
Rated voltage 350V
Operating temperature -40...80°C
Resistance to moisture
Flexibility class 5
Package contents 100m
Cable external diameter 6.1mm
HAR Conforms H05VVC4V5-K
Cable features:
no flame propagation
low-capacitance
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.07 kg
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM