ESFF10A-SMD-ULTRABRZI
KERAMIK SMD OSIGURAČ 125V 10A(6,1X2,7X2
Šifra:117914
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
ESFF10A-SMD-ULTRABRZI, KERAMIK SMD OSIGURAČ 125V 10A(6,1X2,7X2, OSIGURAČI, ULTRA BRZI(6.1X2.7X2
Manufacturer: LITTELFUSE
Fuse type: fuse
Fuse characteristics: ultra rapid
Fuse kind: ceramic
Rated current: 10A
Rated voltage: 125V AC, 125V DC
Fuse size: 6,1x2,7x2,7mm
Mounting: SMD
Contact plating: silver plated
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM