ZCTW 4A 250V-BUSSMAN
OSIGURAČ SPORI-KERAMIK(3.6X10+IZVODI)C31
Šifra:121643
14 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
ZCTW 4A 250V-BUSSMAN, OSIGURAČ SPORI-KERAMIK(3.6X10+IZVODI)C31, OSIGURAČI, SPORI-KERAMIK(5X20)
Manufacturer:Eaton
Product Category:Cartridge Fuses
Series:C310T
Product:Ceramic Fuse
Current Rating:4 A
Fuse Type:Time Delay / Slow Blow
Fuse Size/Group:3.6 mm x 10 mm
Voltage Rating AC:250 VAC
Interrupt Rating:40 A at 250 VAC
Mounting Style:Board Mount
Termination Style:Axial
Minimum Operating Temperature:- 55 C
Maximum Operating Temperature:+ 125 C
Packaging:Cut Tape
Packaging:Reel
Resistance:10.6 mOhms
Body Style:Cylindrical Leaded
Diameter:3.6 mm
Indicator Style:Without Indicator
Length:10 mm
Brand:Bussmann / Eaton
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM