ZGSSH 0.16A 700V-ESKA
OSIGURAČ ULTRA BRZI,KERAMIKA(6X32)
Šifra:114209
15 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
ZGSSH 0.16A 700V-ESKA, OSIGURAČ ULTRA BRZI,KERAMIKA(6X32), OSIGURAČI ULTRA BRZI, 6x32
Manufacturer SIBA
Type of fuse fuse
Fuse characteristics ultra rapid
Breaking capacity 50kA
Current rating 160mA
Rated voltage  700V AC
Kind of fuse ceramic, cylindrical, miniature
Fuse size 6,3x32mm
Breaking characteristics 1,5 In: min 1 h, 10 In: max 6 ms, 4 In: max 60 ms
Max voltage drop 2V
Contact material brass
Fuses features Extinguishing agent
Energy I2t 0.004A2s
Contact plating nickel plated
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM