ZGSS 16A 500V-ESKA
OSIGURAČ ULTRA BRZI,KERAMIKA(6X32)
Šifra:114199
3 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
ZGSS 16A 500V-ESKA, OSIGURAČ ULTRA BRZI,KERAMIKA(6X32), OSIGURAČI ULTRA BRZI, 6x32
Manufacturer ESKA
Fuse type fuse
Fuse characteristics ultra rapid
Fuse kind ceramic, miniature
Breaking capacity 1.5kA
Rated current 16A
Rated voltage 500V AC
Fuse size 6,3x32mm
Breaking characteristics 1,5 In: min 1 h, 1,5 In: max 30 min., 2 In: max 2 s, 10 In: max 3 ms
Contact material brass
Fuses features Extinguishing agent
Contact plating nickel plated
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM