ZGSS 12.5A 500V-ESKA
OSIGURAČ ULTRA BRZI,KERAMIKA(6X32)
Šifra:114198
20 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
ZGSS 12.5A 500V-ESKA, OSIGURAČ ULTRA BRZI,KERAMIKA(6X32), OSIGURAČI ULTRA BRZI, 6x32
Manufacturer ESKA
Type of fuse fuse
Fuse characteristics ultra rapid
Kind of fuse ceramic, miniature
Breaking capacity 1.5kA
Rated current 12.5A
Rated voltage 500V AC
Fuse size 6,3x32mm
Breaking characteristics 1,5 In: min 1 h, 1,5 In: max 30 min., 2 In: max 2 s, 10 In: max 3 ms
Contact material brass
Fuses features Extinguishing agent
Contact plating nickel plated
Manufacturer series 632.100
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM