W28-XQ1A-10
AUTOMAT OSIGURAČ 10A - U KUČIŠTU+FASTON
Šifra:112577
0 - pošalji upit Pošalji upit
W28-XQ1A-10, AUTOMAT OSIGURAČ 10A - U KUČIŠTU+FASTON, OSIGURAČI, OSIGURAČ AUTOMATSKI
Protection type: circuit breaker
Rated voltage: 250V AC, 32V DC
Maximum current: 10A
Contacts configuration: SPST-NC
Number of poles: 1
Mounting: on panel
Operating temperature: -20...60°C
Breakers application: industrial appliance
Leads: for soldering
Mounting hole diameter: Ø16mm
Dielectric strenght: 1.5kV AC
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM