ZH9-R3-32-SCI
KUĆIŠTE OSIGURAČA NA ŽICAMA (5x20) 15A
Šifra:119967
0 - pošalji upit Pošalji upit
ZH9-R3-32-SCI, KUĆIŠTE OSIGURAČA NA ŽICAMA (5x20) 15A, OSIGURAČI, KUČIŠTE OSIGURAČA
Manufacturer SCI
Type of fuse accessories fuse holder
Fuses application tube fuses
Fuse size 5x20mm
Mounting on cable
Maximum current 15A
Rated voltage 250V AC, 32V DC
Contact material brass
Contact plating nickel plated
Leads cables
Wire size 14AWG
Body material bakelite
Body colour black
Wire colour red
Cable length 200mm
Dimensions pogledaj
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.01 kg
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
ZH9
ZH9
KUČIŠTE OSIGURAČA(5X20)NA KABLU
Dodano u košaricu! Dodaj u košaricu
Info
Zamjena: ZH9-R3-32-SCI
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM