W54-XB1A4A10-35-TE CONN
AUTOMATSKI OSIGURAČ 35A 250VAC
Šifra:121662
3 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
W54-XB1A4A10-35-TE CONN, AUTOMATSKI OSIGURAČ 35A 250VAC, OSIGURAČI, AUTOMATSKI
Manufacturer TE Connectivity
Type of protection circuit breaker
Rated voltage  50V DC, 250V AC
Current rating 35A
Contacts configuration  SPST-NC
Number of poles 1
Mounting on panel
Operating temperature 0...60°C
Related items 1-1423696-6
Leads for soldering
Breakers application industrial appliance
Mounting hole diameter Ø11.2mm
Dielectric strenght 1.5kV AC
Additional information
Gross weight: 27.9 g
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM