T11-311-16A-SCHURTER
OSIGURAČ 240VAC 48VDC 16A SPST
Šifra:116224
4 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
T11-311-16A-SCHURTER, OSIGURAČ 240VAC 48VDC 16A SPST, OSIGURAČI, AUTOMATSKI
Manufacturer SCHURTER
Protection type overcurrent breaker
Rated voltage 240V AC, 48V DC
Maximum current 10A
Contacts configuration  SPST
Number of poles 1
Mounting screwed
Operating temperature -5...60°C
Breakers application UPS, industrial appliance, household appliance
Leads 6.3x0.8mm connectors
Mounting hole diameter Ø9.6mm
Dielectric strenght 4kV AC
Weight 10g
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM