ZGTH 6.3A-500VAC-ESKA
OSIGURAČ KERAMIK SPORI 6X32 6.3A 500VAC
Šifra:124007
19 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
ZGTH 6.3A-500VAC-ESKA, OSIGURAČ KERAMIK SPORI 6X32 6.3A 500VAC, OSIGURAČI, 6X32 OSIGURAČ CEMENT
Manufacturer: SIBA
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: time-lag
Breaking capacity: 1.5kA
Current rating: 6.3A
Rated voltage: 500V AC
Kind of fuse: ceramic,  cylindrical,  miniature
Fuse size: 6.3x32mm
Max voltage drop: 110mV
Contact material: brass
Fuses features: Extinguishing agent
Energy I2t: 215A2s
Contact plating: nickel plated
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM