ZGTH 3.15A-500VAC-ESKA
OSIGURAČ KERAMIK SPORI 6X32 500V 3.15A
Šifra:118982
9 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
ZGTH 3.15A-500VAC-ESKA, OSIGURAČ KERAMIK SPORI 6X32 500V 3.15A, OSIGURAČI, 6X32 OSIGURAČ CEMENT
Manufacturer SIBA
Type of fuse fuse
Fuse characteristics time-lag
Kind of fuse ceramic, miniature
Breaking capacity 1.5kA
Current rating 3.15A
Rated voltage 500V AC
Fuse size 6,3x32mm
Max voltage drop 150mV
Contact material brass
Fuses features Extinguishing agent
Energy I2t 37A2s
Contact plating nickel plated
Dodatne informacije
Težina bruto: 2.56 g
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM