TIN 1000/1MM-CYNEL
TINOL ŽICA 1mm 1kg Sn60Pb40
Šifra:122397
0 - pošalji upit Pošalji upit
TIN 1000/1MM-CYNEL, TINOL ŽICA 1mm 1kg Sn60Pb40, OPREMA ZA LEMLENJE, TINOL ŽICA 1mm
Manufacturer CYNEL
Type of solder for soft soldering
Appearance soldering wire
Alloy composition Sn99,3Cu0,7
Diameter 1mm
Weight 1000g
Kind of solder lead free
Kind of package reel
Melting point 227°C
Kind of flux halide, F-SW26, non-corrosive, ROL1
Conform to the norm ISO 9453:2014
Flux content 2.2%
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM