TIN 250/0.5-CYNEL
TINOL ŽICA Sn60Pb40 250g 0.5mm
Šifra:119036
0 - pošalji upit Pošalji upit
TIN 250/0.5-CYNEL, TINOL ŽICA Sn60Pb40 250g 0.5mm, TINOL ŽICA 0,5mm, TINOL-SA Pb
Manufacturer CYNEL
Type of solder for soft soldering
Alloy composition Sn60Pb40
Appearance soldering wire
Diameter 0.5mm
Weight 0.25kg
Kind of flux halide, rosin, F-SW26, No Clean
Flux content 2.5%
Kind of package reel
Melting point 190°C
Kind of solder lead-based
Number of flux cores 5
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.27 kg
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM