TIN 250/0.5-BEZOLOVNI-CYNEL
TINOL BEZOLOVNI 0.5mm SN99.3 Cu 0.70.5/0
Šifra:123140
0 - pošalji upit Pošalji upit
TIN 250/0.5-BEZOLOVNI-CYNEL, TINOL BEZOLOVNI 0.5mm SN99.3 Cu 0.70.5/0, TINOL ŽICA 0,5mm, TINOL-BEZ Pb
Manufacturer: CYNEL
Type of solder: for soft soldering
Appearance: soldering wire
Alloy composition: Sn99,3Cu0,7
Diameter: 0.5mm
Weight: 250g
Kind of solder: lead free
Kind of package: reel
Kind of flux: halide, F-SW26, non-corrosive, ROL1
Melting point: 227°C
Conform to the norm: ISO 9453:2014
Flux content: 2.2%
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM