KONEKTOR-DS1002-02-1X40BT1F
HEADER 1x40Pin 2.54mm
Šifra:117951
7 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
KONEKTOR-DS1002-02-1X40BT1F, HEADER 1x40Pin 2.54mm, SIGNALNI, 2.54mm
Manufacturer: CONNFLY
Connector: socket
Connector type: pin strips
Connector type: female
Number of pins: 40
Spatial orientation:  straight
Contacts pitch: 2mm
Electrical mounting: THT
Type of pin configuration: 1x40
Overall length: 7.4mm
Connector variant:
-turned contacts
-low profile
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
ICVT 40P-PROF
ICVT 40P-PROF
40 PINSKO IC PODNOŽJE-TOKARENO
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM