KONEKTOR-ZL262-10SG
IDC KONEKTORŽENSKI 1X10P 2.54mm THT
Šifra:117154
10 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
KONEKTOR-ZL262-10SG, IDC KONEKTORŽENSKI 1X10P 2.54mm THT, KONEKTORI, IDC
Manufacturer: NINIGI
Connector: socket
Connector type: pin strips
Connector type: female
Number of pins: 10
Spatial orientation:  straight
Contacts pitch: 2.54mm
Electrical mounting: THT
Type of pin configuration: 1x10
Contact plating: gold plated
Leads dimensions len.: 3.2mm
Maximum current: 3A
Height: 8.5mm
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM