IDC-10-AWHP-10PM
IDC KONEKTOR MUŠKI 10PIN ZA FLAT KABEL
Šifra:124135
0 - pošalji upit Pošalji upit
IDC-10-AWHP-10PM, IDC KONEKTOR MUŠKI 10PIN ZA FLAT KABEL, KONEKTORI, IDC
Manufacturer: CONNFLY
Connector: plug
Type of connector: IDC
Kind of connector: male
Number of pins: 10
Connector variant: with ejector
Mechanical mounting: for ribbon cable
Ribbon cable pitch: 1.27mm
Contacts pitch: 2.54mm
Type of pin configuration: 2x5
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM