NTR-NBB75DFIB
BNC-BNC SPOJNICA ZA SHASIJU(ŽENSKO ŽENS
Šifra:32936
6 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
NTR-NBB75DFIB, BNC-BNC SPOJNICA ZA SHASIJU(ŽENSKO ŽENS, BNC, NEUTRIK
Manufacturer: Neutrik
Transition type: coupler
Connector variant: shielded
Wave impedance: 75Ω
Mechanical mounting: flange (2 holes), for panel mounting, screw, screwed
Colour: black
Contact plating: gold plated
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
BNC-11365(50OHM)
BNC-11365(50OHM)
SPOJNICA BNC-BNC(ŽENSKO-ŽENSKA)
Dodano u košaricu! Dodaj u košaricu
Info
Zamjena: NTR-NBB75DFIB
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM