C47K 1000V-KEMET
KOND polyester; 47nF; 250VAC; 1000VDC; R
Šifra:123042
51 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
C47K 1000V-KEMET, KOND polyester; 47nF; 250VAC; 1000VDC; R, , KONDENZATORI
Manufacturer: KEMET
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 47nF
Terminal pitch: 15mm
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 18x13x12mm
Climate class: 55/105/56 IEC 60068-1
Operating temperature: -55...105°C
Pulse resistance: 30V/μs
Mounting: THT
Series: R60
Conform to the norm: AEC-Q200
Capacitance - µF: 0.047µF
Alias: 60QI247050L0K
Lead length: 25mm
Max. operating voltage: 250V AC, 1000V DC
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
C47K 1000V(MKP10)-WIMA
C47K 1000V(MKP10)-WIMA
KONDENZATOR 47nF 1000V RM22.5mm
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM