C68K 275VAC-MKPX2-KEMET
KOND. POLYPR. 68nF 275VAC 560VDC X2 RM:1
Šifra:126118
103 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
C68K 275VAC-MKPX2-KEMET, KOND. POLYPR. 68nF 275VAC 560VDC X2 RM:1, KONDENZATORI, MKPX2
Manufacturer KEMET
Type of capacitor polypropylene
Capacitance 68nF
Body dimensions 13x6x12mm
Mounting THT
Tolerance ±10%
Terminal pitch 10mm
Operating temperature -40...110°C
Manufacturer series R46
Capacitor application between the supply poles
Kind of capacitor X2
Lead length  4mm
Alias 46KF268000M1K
Max. operating voltage 275V AC, 560V DC
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM