C33K 275VAC(X2)15MM-MIFLEX
KOND.SUPPRESION 33NF 275VAC Rm15mm
Šifra:119326
29 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
C33K 275VAC(X2)15MM-MIFLEX, KOND.SUPPRESION 33NF 275VAC Rm15mm, KONDENZATORI, MKPX2
Manufacturer MIFLEX
Type of capacitor polypropylene
Kind of capacitor Y2
Capacitance 33nF
Terminal pitch 15mm
Tolerance ±20%
Body dimensions 18 x 17 x 8.5mm
Leads dimensions len. 35mm
Climate class 40/100/56
Mounting THT
Max. operating voltage 275V AC
Capacitance - µF 0.033µF
Flammability rating UL94V-0
Dodatne informacije
Težina bruto: 3.46 g
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM