CMS40/450F-SR PASS
KONDENZATOR ZA MOTOR. 40UF 450V(48X93)
Šifra:33823
27 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
CMS40/450F-SR PASS, KONDENZATOR ZA MOTOR. 40UF 450V(48X93), KONDENZATORI, KOND.ZA MOTOR-FASTON
Manufacturer: SR PASSIVES
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 40µF
Body dimensions: Ø48x93mm
Operating temperature: -25...70°C
Tolerance: ±5%
Climate class: 25/70/21
Service life: 3000h
Leads: 6,3mm connectors
Operating voltage: 450V
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM