CABLE-LIFY-1X10-HELUKABEL
KABEL LIFY 1X10mm2 CU; PVC CRNI
Šifra:121488
0 - pošalji upit Pošalji upit
CABLE-LIFY-1X10-HELUKABEL, KABEL LIFY 1X10mm2 CU; PVC CRNI, KABLOVI, VIŠEŽILNI KABLOVI
Manufacturer HELUKABEL
Type of wire test lead cable
Kind of wire  LifY
Core structure stranded
Kind of core  Cu
Number of cores 1
Outer insulation material  PVC
Insulation colour black
Core section  10mm2
Rated voltage  450/750V DC
Operating temperature -15...80°C
Cable features flame retardant
Cable external diameter 7.5mm
Flexibility class 6
Additional information
Gross weight: 132.7 g
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM