TERMOSTAT-1209/12VDC
12V UGRADBENI TERMOSTAT OD-50*C-110*C
Šifra:126702
9 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
TERMOSTAT-1209/12VDC, 12V UGRADBENI TERMOSTAT OD-50*C-110*C, , INSTRUMENTI
W1209 Digital LED DC 12V Temp Temperature Heat Cool Control Switch Module On/Off Controller Board + NTC Sensor 40% off
Using Method
Press once”SET” key board,temperature flashing on display screen. Press”+”/”-“key board to set the temperature range.finished the setting,press once “SET” key board to confirm back.Controllet set automatica relay on power,relay input is 10A can meet the high powers. Please make sure circuit board is correct.
Indicator light,digital tube status introduction.
Indicator light:Light off means relay disconnect, light on means relay connect
Parameter function description.
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
KUĆIŠTE-W1209
KUĆIŠTE-W1209
KUĆIŠTE TERMOSTATA
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM