EL-CONNO-2.5MM2
REDNA STEZALJKA 12X 2,5mm2 3A,380V
Šifra:112506
9 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
EL-CONNO-2.5MM2, REDNA STEZALJKA 12X 2,5mm2 3A,380V, ELEKTROMATERIJAL, REDNA STEZALJKA
Manufacturer PAWBOL
Type of connector terminal block
Mechanical mounting for panel mounting, for cable, mounting holes
Electrical mounting screw terminal
Number of ways 12
Wire cross section 2.5mm2
Number of terminals 24
Colour white
Rated voltage 400V
Body material polyetylene, polypropylene
Operating temperature -20...80°C
Current rating 24A
Connectors features may be easily broken into smaller fragments
Body dimensions 93 x 17 x 12.4mm
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.02 kg
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
EL-CONN040B
EL-CONN040B
TERMINAL STRIP 2.5mm BL
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM