GBU12M-DIO
GREATZ U LINIJI 1000V 12A
Šifra:121813
21 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
GBU12M-DIO, GREATZ U LINIJI 1000V 12A, GRAETZ U LINIJI, GRAETZ 12A
Manufacturer DIOTEC SEMICONDUCTOR
Type of semiconductor component single-phase bridge rectifier
Max. off-state voltage 1000V
Load current 12A
Max. forward impulse current 270A
Case GBU
Electrical mounting THT
Version flat
Leads for soldering
Kind of package cardboard packaging, in-tray
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM