VUO36-16N08-IXYS(GERMANY)
3PHASE GRAETZ KOCKA 1600V 35A(RRM)
Šifra:111726
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
VUO36-16N08-IXYS(GERMANY), 3PHASE GRAETZ KOCKA 1600V 35A(RRM), GRAETZ KOCKA-3 FAZE, GRAETZ 35A
Manufacturer IXYS
Type of semiconductor component three-phase bridge rectifier
Semiconductor structure diode/diode
Max. off-state voltage 1.6kV
Max. forward voltage 1.7V
Load current 35A
Max. forward impulse current 550A
Case FO-B
Electrical mounting THT
Version square
Leads 6,3x0,8mm connectors
Kind of package box
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM