VS-85HFR160-VISHAY(DO203AB)
DIODA 1600V 85A ANODA NAVOJ
Šifra:125335
0 - pošalji upit Pošalji upit
VS-85HFR160-VISHAY(DO203AB), DIODA 1600V 85A ANODA NAVOJ, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer VISHAY
Type of diode rectifying
Max. off-state voltage 1.6kV
Max. forward voltage 1.4V
Load current 85A
Max. load current 133A
Semiconductor structure anode to stud
Case DO203AB
Fastening thread 1/4-28 UNF-2A
Mounting screw type
Max. forward impulse current 1.7kA
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM