VS-70HFR160-VISHAY
DIODA-NAVOJ 1600V 70A (DO203AB) M6 ANODA
Šifra:124580
0 - pošalji upit Pošalji upit
VS-70HFR160-VISHAY, DIODA-NAVOJ 1600V 70A (DO203AB) M6 ANODA, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer VISHAY
Type of diode stud rectifying
Max. off-state voltage 1.6kV
Max. forward voltage 1.46V
Load current 70A
Max. load current 110A
Semiconductor structure anode to stud
Max. forward impulse current 1kA
Kind of package bulk
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM