VS-70HFR100-VISHAY
DIODA 1000V 70A ANODA NAVOJ
Šifra:122353
0 - pošalji upit Pošalji upit
VS-70HFR100-VISHAY, DIODA 1000V 70A ANODA NAVOJ, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer: VISHAY
Type of diode: stud rectifying
Max. off-state voltage: 1kV
Max. forward voltage: 1.35V
Load current: 70A
Max. load current: 110A
Semiconductor structure: anode stud
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM