VS-70HF100-VISHAY
DIODA 1000V 70A KATODA NAVOJ
Šifra:122352
0 - pošalji upit Pošalji upit
VS-70HF100-VISHAY, DIODA 1000V 70A KATODA NAVOJ, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer: VISHAY
Type of diode: stud rectifying
Max. off-state voltage: 1kV
Max. forward voltage: 1.35V
Load current: 70A
Max. load current: 110A
Semiconductor structure: cathode stud
Case: DO203AB
Fastening thread: 1/4-28 UNF-2A
Mounting: screw
Max. forward impulse current: 1kA
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM