SKN240/16-SEM(DO205)
Šifra:126544
0 - pošalji upit Pošalji upit
SKN240/16-SEM(DO205), , DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer SEMIKRON DANFOSS
Type of diode rectifying
Max. off-state voltage 1.6kV
Max. forward voltage 1.4V
Load current 240A
Max. load current 500A
Semiconductor structure anode to stud
Case DO205AB, E15
Fastening thread M16x1,5
Mounting screw type
Max. forward impulse current 5kA
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM