D42-70R-02-LAMINA
DIODA 200V; 1.35V; 70A ANODA NAVOJ (DO5)
Šifra:120171
0 - pošalji upit Pošalji upit
D42-70R-02-LAMINA, DIODA 200V; 1.35V; 70A ANODA NAVOJ (DO5), DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer LAMINA
Type of diode stud rectifying
Max. off-state voltage 200V
Max. forward voltage 1.35V
Load current 70A
Max. load current 200A
Semiconductor structure anode stud
Case DO5
Fastening thread M6
Mounting screw
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.02 kg
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM