D42-40R-08-LAMINA
DIODA-ANODA NAVOJ (M6) 800V 40A DO5
Šifra:116606
4 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
D42-40R-08-LAMINA, DIODA-ANODA NAVOJ (M6) 800V 40A DO5, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer KUBARA LAMINA
Type of diode stud rectifying
Max. off-state voltage 800V
Max. forward voltage 1.4V
Load current 40A
Max. load current 68.2A
Semiconductor structure anode stud
Case DO5
Fastening thread M6
Mounting screw
Max. forward impulse current 600A
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
D42-40R-10-LAMINA
D42-40R-10-LAMINA
DIODA ANODA NAVOJ (M6) 1000V 40A
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM