D22-25-12-R0-LAMINA
DIODA-NAVOJ-1200V 25A (D04)M5 ANODA
Šifra:124312
0 - pošalji upit Pošalji upit
D22-25-12-R0-LAMINA, DIODA-NAVOJ-1200V 25A (D04)M5 ANODA, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer: KUBARA LAMINA
Type of diode: stud rectifying
Max. off-state voltage: 1.2kV
Max. forward voltage: 1.5V
Load current: 25A
Max. load current: 50A
Semiconductor structure: anode to stud
Case: DO4
Fastening thread: M5
Mounting: screw
Max. forward impulse current: 275A
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM