D22-25-10-N0-LAMINA
DIODA-NAVOJ-1000V 25A;(DO4)M5;KATODA KUĆ
Šifra:123484
5 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
D22-25-10-N0-LAMINA, DIODA-NAVOJ-1000V 25A;(DO4)M5;KATODA KUĆ, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer: KUBARA LAMINA
Type of diode: stud rectifying
Max. off-state voltage: 1kV
Max. forward voltage: 1.5V
Load current: 25A
Max. load current: 50A
Semiconductor structure: cathode stud
Case: DO4
Fastening thread: M5
Mounting: screw
Max. forward impulse current: 275A
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM