D22-25-06-R0-LAMINA
DIODA-NAVOJ-600V 25A;(DO4)M5;KATODA ANOD
Šifra:125897
0 - pošalji upit Pošalji upit
D22-25-06-R0-LAMINA, DIODA-NAVOJ-600V 25A;(DO4)M5;KATODA ANOD, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer KUBARA LAMINA
Type of diode rectifying
Max. off-state voltage 600V
Max. forward voltage 1.5V
Load current 25A
Max. load current 50A
Semiconductor structure anode to stud
Case DO4
Fastening thread M5
Mounting screw type
Max. forward impulse current 275A
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM