D22-20R-08-LAMINA
DIODA-NAVOJ-800V 20A ANODA-NAVOJ M5
Šifra:117979
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
D22-20R-08-LAMINA, DIODA-NAVOJ-800V 20A ANODA-NAVOJ M5, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer: LAMINA
Diode type: rectifying
Off state voltage max.: 800V
Forward voltage max.: 1.5V
Load current: 20A
Load current max.: 50A
Semiconductor structure: anode stud
Case: DO4
Fastening thread: M5
Mounting: screw
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM